Alkoholové dárkyPotěšte kvalitním nápojem

Každá příležitost k obdarování si zaslouží originální dárek

Publikováno 02.07.2012 v 12:57 v kategorii Dárky, přečteno: 174xRádi dárky dostáváte? Nebo je naopak vybíráte? Pro většinu z nás je výběr dárku (zvláště pro některé členy rodiny) opravdovým oříškem. Ať se jedná o narozeniny, výročí nebo jinou významnou událost, měli byste se na výběr konkrétního dárku opravdu náležitě zaměřit. Odbýt někoho čokoládou a uschlou gerberou se totiž opravdu nehodí. Proto vám přinášíme pár rad a tipů, díky kterým uděláte radost a zároveň ohromíte netradičním dárkem, který bude mít nápad!

Pro milovníky zlatavého moku

Pokud se chystáte na oslavu k někomu, kdo nepohrdne tradičním českým pivem, máte z části vyhráno. Koupit basu „dvanáctek“ je sice možná snadné (a milovníky piva tento pivní „dar“ určitě potěší), nicméně jako dárek docela nevhodné. Přinášíme vám efektivnější a také honosnější alternativu – alkoholové pivní dárky! Ty patří mezi absolutní fenomén současnosti. Základem takového dárku nemůže být nic jiného, než kvalitní značkové pivo, které je doplněno vkusnou dekorací nebo nějakou tou gurmánskou specialitou.

Svatební dary pro novomanžele

Pozvání na svatbu je pro mnohé spojeno s opravdovou a nefalšovanou depresí. Co koupit novomanželům? Jak se netrefit do stejného dárku? Co je potěší a jak si neudělat ostudu? Svatební dárky patří do specifické kategorie, kterou je radno nepodceňovat. Pokud nemají manželé tzv. svatební seznam dárků nebo vyloženě nepožadují finanční obnosy, můžete je potěšit nějakou maličkostí – gurmánskou dárkovou sadou, domácím robotem, ale třeba také vtipnými dárky (SPZ s vlastním jménem, zlatou cihlou nebo urnou s nápisem „Loučení se svobodou“).

Univerzální dárek= dárkové koše

Dárkem, který nalezne široké uplatnění, jsou bezpochyby tradiční dárkové koše. Ty obsahují vybrané gurmánské speciality doplněné lahodným vínem, ovocným destilátem nebo letitou whisky, jejíž specifickou chuť ocení zvláště opravdoví znalci.